Hračka pro ptáky zrcátko se zvonkem Trixie 7cm

Hračka pro ptáky zrcátko se zvonkem Trixie 7cm

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vybavení klecí
Cena:28.10 Kč

Hračka pro ptáky kulaté zrcátko se zvonkem. Zvuk zvonku probouzí zvídavost ptáků. Z kvalitního materiálu Průměr 7cm Různé barvy Se zvonkem Upozornění: Pokud si přejete, aby se Vaše andulka naučila mluvit a komunikovala s Vámi, nedávejte jí zrcátko a raději vyberte jiný typ hračky. Měla by pocit, že má kámoše a vystačila by si s ním.


 • Doplněk stravy Beaphar Vitamin Cal 250g
  Doplněk stravy Beaphar Vitamin Cal 250g

  Vitamínová směs pro psy, kočky, ptáky a malá zvířata, doplňkové krmivo. Vysocehodnotné minerály, vitamíny a stopové prvky udrží Vaše miláčky zdravé, odolné..

  129.5 Kč
 • Hračka kruhy se zvonkem Trixie 25cm
  Hračka kruhy se zvonkem Trixie 25cm

  Skvělá hračka určená pro šplhání ptáků. Je vhodná pro papoušky, andulky a jiné exoty. Je vyrobená z umělé hmoty. Součástí je 5 spojených kruhů se zvonečkem...

  23.97 Kč
 • Hračka mřížovaný míč se zvonkem Trixie 7cm
  Hračka mřížovaný míč se zvonkem Trixie 7cm

  Interaktivní hračka vhodná pro malé ptáky, která rozvíjí jejich přirozené chování. Je vyrobena z umělé hmoty. Součástí je míček se zvonkem. Zvuk zvonku probouzí..

  23.97 Kč
 • Hračka ptáček umělý Trixie 9cm
  Hračka ptáček umělý Trixie 9cm

  Je váš papoušek smutný? Pořiďte mu do klece kamaráda. Hračka je vhodná pro andulky, kanáry a pěnkavy. Je vyrobena z umělé hmoty. Karabina pro snadné zavěšení. Se..

  32.23 Kč
 • Koupelna Trixie 14x14x15cm
  Koupelna Trixie 14x14x15cm

  Plastová koupelna pro andulky a kanáry. Je vhodná pro hygienu ptáků. Zároveň slouží jako prima zábava pro malé opeřence. Pomocí úchytů se snadno upevňuje na..

  73.55 Kč


© 2018 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.