Zubní gel s aplikátorem Beaphar 100ml

Zubní gel s aplikátorem Beaphar 100ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Péče a hygiena
Cena:172.7 Kč

Čisté zuby a svěží dech bez použití kartáčku! Beaphar Zubní gel s játrovou příchutí zajišťuje každodenní ochranu zubů Vašeho psa. Gel působí proti zubnímu plaku a předchází vzniku zubního kamene. Výsledkem jsou zdravé zuby a svěží dech Vašeho psa. Zubní gel obsahuje 3 enzymy (proteázu, amyloglukosidázu, glokózooxidázu). Působení proti zubnímu plaku: různé druhy bakterií a proteinů obsažených v krmivu způsobují plak na zubech psa. Beaphar Zubní gel obsahuje enzymy, jež bojují se škodlivými bakteriemi a zabraňují tak vzniku zubního kamene. Boj proti vzniku zubního kamene: i malý kousek zubního plaku, který není ze zubů odstraněn, způsobuje vznik zubního kamene obsahujícího kalcium. Beaphar Zubní gel obsahuje složky, které na sebe kalcium navážou a zabrání tak vzniku zubního kamene. K zubnímu gelu je přiložen aplikátor, který usnadňuje nanesení gelu a zajišťuje, že si Váš pes na gel brzy zvykne a přijme ho jako součást každodenní ústní hygieny. Při prvním použití odstraňte fólii a připevněte aplikátor na otvor tuby. Návod k použití: Aplikujte tenkou vrstvu gelu na všechny zuby. Začněte u zadních zubů a postupujte k předním. Není problém, pokud Vám ukápne část gelu – Váš pes je pomocí jazyku nanese na zuby.


 • Náhradní podložky SAVIC Puppy trainer M 30ks
  Náhradní podložky SAVIC Puppy trainer M 30ks

  Náhradní podložky k plastové toaletě 114-3240. Gelové podložky obsahují super absorbent a jsou maximálně savé. Velikost: 45 x 30 cm...

  247.1 Kč
 • Přetahovadlo DOG FANTASY Juta pešek 31 cm
  Přetahovadlo DOG FANTASY Juta pešek 31 cm

  Interaktivní hračka pro psy, podporující dentální hygienu. Je vyrobeno z trvanlivého a netoxického materiálu. Juta je přírodní recyklovatelný materiál, který je po..

  61.16 Kč
 • Vitamíny ZOO MED Reptivite 56g
  Vitamíny ZOO MED Reptivite 56g

  Vitaminový přípravek pro všechny plazy, doplňkové minerální krmivo. Reptivite je ušlechtilá směs přípravků dobře spojených pro všechny druhy potravin včetně..

  138.2 Kč
 • Suchý šampon Grooming pro kočky Beaphar 150g
  Suchý šampon Grooming pro kočky Beaphar 150g

  Pročesávací a čistící pudr pro kočky. Pomáhá při čištění a česání srsti bez vody. Použití: načechrejte srst a prosýpejte ji pudrem. Jemně pudr vetřete proti..

  164.4 Kč
 • Odpuzovač koček do interiéru Beaphar Stop It 100ml
  Odpuzovač koček do interiéru Beaphar Stop It 100ml

  Interiérový výcvikový přípravek, který odpuzuje kočky od míst, na která nechcete aby chodila. Chrání Váš domov před znečištěním, případně..

  164.4 Kč


© 2018 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.